BOHOSLUŽBY

7.30

10.45

za Stanislava a Ludmilu Kremláčkovy a oboje rodiče

za Jarmilu Fortelnou, manžela, dceru Jarmilu, zetě Jana, živou rodinu a duše v očistci

středa

20. února

17.00

za Annu a Petra Kratochvílovy, dva syny, oboje rodiče a za duše v očistci

pátek

22. února

17.00

za Jarmilu Krejčovou, manžela, rodiče Krejčovy a Fortelnovy

23. února

8.00

za farníky

neděle

24. února

7. neděle

v mezidobí

7.30

10.45

za Antonína a Františku Šindelkovy, oboje rodiče, sourozence, přízeň a duše v očistci

za Jana Mana, rodiče Manovy a Koukalovy a za živou rodinu

Farní oznámení:

• Dne 13.dubna bychom rádi uskutečnili jednodenní postní pouť a navštívili některá poutní místa Brněnské diecéze. Naše cesta by začala v blízkém Netíně mší sv. a pokračovala by přes Zelenou Horu, Slavkovice a Sloup do Křtin, kde bychom tuto pouť zakončili pobožností Křížové cesty. Z Kamenice by se vyjíždělo v 7 hod. ráno a předpokládaný návrat by byl kolem 18 hod. Předběžná cena je 250,-kč na osobu. Přesnější informace budou zveřejněny později. Zájemci se mohou hlásit manželům Součkovým.
  • Centrum pro rodinu Jihlava vypisuje výběrové řízení na ředitele. Více informací najdete na jejich webových stránkách.
  • Tento týden má na starosti úklid kostela skupina č.1.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.