Pomoc pro farnost Moravská Nová Ves - obnova kostela sv. Jakuba

S následky ničivého tornáda z konce června letošního roku se stále potýká mnoho obyvatel jižní Moravy. Mezi nimi také farnost Moravská Nová Ves, kde tornádo zničilo kostel sv. Jakuba. Kostel je bez věže, zásadně poničená je i střecha kostela. Obnova kostela byla stavebním odborem brněnského biskupství předběžně vyčíslena na nejméně 18 milionů korun.

„Prozatím je kostel zakryt provizorně plachtami. Zničená jsou i okna, která se budou teprve zasklívat. V nejbližších dnech budeme zapojovat elektřinu,“ popisuje současný stav o. Marián Kalina.

Za účelem získání finančních prostředků byla vyhlášena veřejná sbírka prostřednictvím portálu Donio.

Pokud máte možnost přispět, můžete tak učinit na tomto odkazu Obnova kostela sv. Jakuba v Moravské Nové Vsi

I malé částky pomohou nastřádat potřebný obnos.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.