Obrázek alba Katechismus  Elektronický katechismus je elektronickou kopií knižního vydání Katechismu katolické církve podle jeho nejnovějšího vydání.
Cílem není nahrazení papírové formy Katechismu, avšak vhodné doplnění tam, kde papírová forma není dostupná či je prospěšnější využít elektronickou verzi.
Projekt vzniká pod záštitou katechetické sekce České biskupské konference a se svolením Karmelitánského nakladatelství.
Obrázek alba  Růženec Aplikace obsahuje modlitbu růžence včetně modifikací - tajemství radostná, světla, bolestná a slavná. Dále obsahuje korunku k Božímu Milosrdenství.
V nastavení aplikace si můžete nastavit noční režim, zabránění vypínání obrazovky, automatické vypnutí zvuků a použití patkového písma u modliteb.
Obrázek alba  Breviář Římskokatolická Liturgie hodin (slovenský, český a maďarský překlad).
© Juraj Vidéky, Richard Královič
Obrázek alba Zpěvník pro scholy Zpěvník ProScholy.cz, který přichází na pomoc všem scholám, křesťanským kapelám, společenstvím a všem, kdo se chtějí modlit zpěvem a hudbou.
Obrázek alba Křížová cesta s Marií V této křížové cestě kontemplujeme Ježíšovo utrpení spolu s Marií. Brožura se skládá z úvodní modlitby, invokací, biblických pasáží, slůvka k zamyšlení a modlitby ke každému zastavení, závěrečné modlitby a textu Stabat Mater.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.