Farní den

V pořadí již třetí farní den se blíží. Na sobotu 23. května jsme pro Vás připravili bohatý program.

Úvodním slovem otce Řehoře zahájíme v 15 hodin tuto akci.

V průběhu odpoledne se děti mohou těšit na soutěže, které budou probíhat na farní zahradě.

Do Izraele nás zavede Josef Matějíček. Povídání a promítání o Svaté zemi se uskuteční hned dvakrát - poprvé v 15:30 a podruhé v 18 hodin ve faře.

O tom, že půdu kamenické fary obývají netopýři,  možná víte. O netopýrech, jejich způsobu života a jejich významu pro přírodu nám přijde popovídat Martin Maláč ze Zoologické zahrady Jihlava. Vyprávění začne v 17 hodin a bude obohaceno ukázkou živého exempláře netopýra. kterého si Martin pro tento účel "půjčí" z půdy fary. Vyprávění s promítáním se uskuteční také ve faře.

K poslechu se nám představí kamenická dechovka, kterou v průběhu odpoledne vystřídá další kamenický soubor - Líchbend.

Po celou dobu bude připraveno také občerstvení. Již potřetí můžete ochutnat kamenické oplatky vyráběné tradičním způsobem. Samozřejmostí jsou steaky a klobásky, párky v rohlíku, limonády, pivo a víno.

Farní den ukončíme slavnostním ohňostrojem v 21:30.

Těšíme se na Vás a Vaše přátele.