Festival pod věží

Pokud nepatříte mezi účastníky zájezdu do Polska, pak je tady další tip, jak si užít víkend 19. - 21. 9. - Festival pod věží.

Festival pod věží je přehlídka hudebních skupin z České a Slovenské republiky hrajících vlastní tvorbu opírající se o hodnoty křesťanství.

Festival pod věží se uskuteční na ploše před kostelem Panny Marie Pomocnice křesťanů ve Zlíně na Jižních Svazích (za nepříznivého počasí uvnitř kostela).

Festival pod věží si klade tyto cíle:

• Prezentovat současnou křesťanskou tvorbu a její interprety.
  • Šířit křesťanské hodnoty formou přijatelnou pro širokou veřejnost.
  • Modlit se za obyčejné i neobyčejné věci týkající se každodenního života člověka a vztahu člověka s Bohem.
  • Navázat a prohlubovat spolupráci mezi obdobně smýšlejícími lidmi z České a Slovenské republiky, kteří se zabývají podobnou činností.
  • Prezentovat pozitivní vzory činností pro volnočasové aktivity mládeže i dospělých.
  • Oživit kulturní dění na největším zlínském sídlišti (Festival pod věží je jedna ze dvou pravidelných veřejných kulturních akcí na 25-ti tisícovém sídlišti!).

Podrobné info o akci naleznete ZDE